Натпревар со драстичен пад на коефициентот (08.09.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од руската ФНЛ лига – група 1.

Мајкоп – Биолог – 1 @ 3.64 во Bet365

Почетната вредност за победа на Мајкоп беше 5.05, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 3.64 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*