Натпревар со драстичен пад на коефициентот (16.06.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од италијанската Серија Д – група А.

Лењано – Санремезе – 2 @ 1.88 во Bet365

Почетната вредност за Санремезе беше 2.64, а во моментов бележи пад од скоро 29% и се плаќа со квота 1.88 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*