Специјал тикет за натпреварот Македонија – Казахстан

специјал тикет

Вечер ќе се игра последниот контролен натпревар за Македонија пред големото натпреварување, па искрено очекуваме еден возбудлив дуел.

За жал во последниот натпревар против Словенија не успеа да победи Македонија бидејќи прими гол во последните секунди од натпреварот, па мораше да се задоволат со реми.

За вечерашниот дуел ние решивме да ви претставиме специјал тикет, поточно тикет составен во Bet365 од повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 9, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе од 2.5 голови
  • Повеќе погодоци во второто полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*