Натпревар со драстичен пад на коефициентот (02.06.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од иранската дивизија 1.

Навад – Кашкаи – 1 @ 2.16 во Bet365

Почетната вредност за победа на Навад беше 2.92, а во моментов бележи пад од скоро 26% и се плаќа со квота 2.16 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*