Натпревар со драстичен пад на коефициентот (31.05.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од бразилскиот шампионат Паулиста А2.

Агуа Санта – Сао Бернардо – 1 @ 1.75 во Bet365

Почетната вредност за победа на Агуа Санта беше 2.31, а во моментов бележи пад од скоро 24% и се плаќа со квота 1.75 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*