Натпревар со драстичен пад на коефициентот (17.05.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Премиер лигата на Кувајт.

Ал Шабаб – Ал Кадисја – 1 @ 2.89 во Bet365

Почетната вредност за победа на Ал Шабаб беше 3.98, а во моментов бележи пад од скоро 27% и се плаќа со квота 2.89 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*