Тикет на денот (сабота, 08.05.2021)

тикет на денот

И денешната понуда е одлична, па без проблеми избравме супер дабл за кој веруваме дека има големи шанси за пролаз.

Лидс – Тотенхем – ГГ3+ @ 1.90 во 1xBet

Тимот на Лидс оваа сезона како главна одлика ја има ефикасноста. Играат многу отворено на сите натпревари, па тоа многу пати ги награди и им донесе бодови. Во моментов немаат некои големи шанси за успех во Европа, но опстанокот им е гарантиран. Тотенхем од друга страна конечно врза две последователни победи и презеде позидија која ќе ги одведи во европските натпреварувања. Овде очекуваме уште еден отворен дуел, па затоа предлагаме ГГ3+ со квота 1.90 во 1xBet.

Волфсбург – Унион Берлин – 1&3+ @ 2.40 во Bet365

Волфсбург благодарение на одличните игри кои ги прикажа во текот на целата сезона, следната сезона има огромни шанси да влезе во европската елита. Имено, овој клуб се наоѓа на одличната трета позиција со минимална предност пред екипата на Дортмунд која е исто така конкурент за ЛШ. Унион Берлин со обезбедувањето на навремениот опстанок, може да кажеме дека се максимално задоволни, па до крајот може да играат порелаксирано. Овде типуваме 1&3+ со квота 2.40 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.56

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*