Натпревар со драстичен пад на коефициентот (30.04.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од холандската втора лига.

Телстар – Јонг ПСВ – 1 @ 1.80 во Bet365

Почетната вредност за победа на Телстар беше 2.15, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 1.80 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*