Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.04.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од кинеската Супер лига.

Вухан – Шангај Шенхуј – 2 @ 2.05 во Bet365

Почетната вредност за победа на Шангај Шенхуј беше 2.76, а во моментов бележи пад од скоро 26% и се плаќа со квота 2.05 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*