Натпревар со драстичен пад на коефициентот (21.04.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од турската 3-та лига кој бележи огромен пад за победа на гостите.

Ерокспор – Каталка – 2 @ 2.85 во Bet365

Почетната вредност за победа на Каталка беше 4.76, а во моментов бележи пад од скоро 40% и се плаќа со квота 2.85 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*