Специјал тикет за натпреварот Дортмунд – Манчестер Сити

специјал тикет

Вечер ги дознаваме и останатите две екипи кои ќе бидат дел од 1/2 финалето на овогодинашното издание на ЛШ.

Во едниот дуел силата ќе ја мерат Ливерпул и Реал, додека во другиот ќе гледаме борба помеѓу Дортмунд и Манчестер Сити.

Ние се решивме за овој вториот да ви направиме специјал тикет во Bet365 со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 19, а нашиот избор е:

  • Халанд да постигне гол
  • Повеќе од 3.5 гола на натпреварот
  • Х-2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*