Натпревар со драстичен пад на коефициентот (10.03.2021)

пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од шпанската трета лига – група 16.

Касалареина – Калахора – 1 @ 2.76 во Bet365

Почетната вредност за победа на Касалареина беше 3.83, а во моментов бележи пад од скоро 28% и се плаќа со квота 2.76 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*