ТИП НА ДЕНОТ: (25.02.2021,21:00) ЛЕВЕРКУЗЕН – ЈАНГ БОЈС

ЛЕВЕРКУЗЕН ЗА ПЛАСМАН ПОНАТАМУ

Меѓународен, Лига Европа, 25.02.2021: Леверкузен – Јанг Бојс ТИП 1

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Леверкузен и Јанг Бојс од рамките на Лига Европа. Гостите влегуваат со предност на овој натпревар бидејќи победија во првиот дуел со 4-3. Од друга страна домаќините се сериозни противници и веруваме дека нема лесно да се предадат. Ние овде очекуваме доминација на Леверкузен и победа за нив. Наш предлог е 1, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 1.63.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*