Тикет на денот (четврток, 21.01.2021)

тикет на денот

Денес имаме понуда која не е толку богата, но секако дека тоа не ни пречеше за да го составиме тикетот на денот. Ова е нашиот предлог.

Ливерпул – Барнли – 1&0-3 @ 2.22 во 1xBet

Шампионот не успеа да го победи Манчестер Јунајтед во најголемото дерби од англискиот фудбал бидејќи изиграа еден прилично досаден натпревар без многу голови. На крајот, по шансите дури и гостите беа поблиску до победа. Во Меѓувреме, Ливерпул го претекнаа Лестер и Сити, па сега Црвените се на четвртата позиција на табелата. Барнли изгуби на последните три натпревари во Премиер Лига и тоа со ист резултат од минимални 1-0, па искрено не очекуваме нешто друго и на овој натпревар. Предлагаме 1&0-3 гола со квота 2.22 во 1xBet.

Валенсија – Осасуна – 1 @ 2.23 во Bet365

За Лилјаците оваа сезона би можела и да заврши и сега. Ништо добро не може да очекуваме освен опстанок во Ла Лига што е скоро понижувачки за клуб како Валенсија. Моментално се на 14-то место со само четири победи во 18 изиграни натпревари. Од ЛШ веќе сега е јасно дека нема ништо. Осасуна е на претпоследното место и се навистина очајни, па овој натпревар домаќините мора да го добијаат без многу калкулации. Наш предлог е 1 со квота 2.23 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.95

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*