Тикет на денот е-Спорт (26.12.2020)

Денеска како за промена ви нудиме сосема нова онлајн игра, која можеби не ја знаат сите од вас, но е слична на CS:GO и веруваме дека ќе ви се допадне Rainbow Six Siege. Типовите може да ги погледнете во продолжение.

Faust – SGA eSports – 1 @ 2.75 во Bet365

Овој меч ќе се игра во само еден „сет“, а ќе се судрат две екипи од Јужна Кореја во првиот ден од R6 Korea Open. Faust има само една победа на последните пет натпревари. Од друга страна SGA има две победи на последните пет меча, па ќе биде интересна пресметка. Наш предлог е 1 со коефициент 2.75 во Bet365.

Cloud9 – Talon Esports – 1 @ 1.28 во 22Bet

Cloud9 има дури четири победи на последните пет меча во оваа игра, додека нивниот ривал Talon Esports има три триумфи. Исто така, последната меѓусебна пресметка на овие два тима се одигра на 30 октомври, а победник беше Cloud9. Ние предлагаме 1 со коефициент 1.28 во 22Bet.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet3653.52

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*