ТИП НА ДЕНОТ: (04.12.2020,21:00) НИМ – МАРСЕЈ

МАРСЕЈ Е ВО ОДЛИЧНА ФОРМА

Франција, Лига 1, 04.12.2020: Ним – Марсеј ТИП 2

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ним и Марсеј од рамките на француската прва лига. Ним е во долниот дел на табелата и основна цел за оваа сезона им е да обезбедат навремен опстанок што посовреме. Од друга страна Марсеј влезе во одлична форма и сега ќе се бори за позиција која може да ги одведе во ЛШ. Овде гостите немаат право на кикс, па затоа предлагаме победа за нив. Наш предлог е 2, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 1.88.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*