Bet365 изненадува: Идеално за Лига на шампиони и Лига Европа

Со забрзан интензитет се игра во Лигата на шампионите и Лига Европа, а нешто слично е и во домашните првенства. Тој интензитет придонесува да играме повеќе тикет и да бидеме во трка за супер добивка.

Неодамна Bet365 ја претстави фантастична понуда која е наменета за големите натпреварувања, вклучувајќи ги Лига на шампиони и Лига Европа, а тоа е дека натпреварот ви се потврдува како добитен ако вашиот тим заводи со два гола разлика.

Практично тоа значи дека вие треба да се обложите на конечен исход и откако вашиот тим ќе заводи со 2 гола разлика, вие сте добитни, па дури и натпреварот да заврши реми или вашиот тим да запише пораз.

Оваа понуда е наменета за следните натпреварувања:

 • Англија Премиер Лига
 • Англија Чемпионшип
 • Англија Лига 1
 • Англија Лига 2
 • Англија ФА Куп
 • Англија ЕФЛ Куп
 • Шкотска Премиер лига
 • Ла Лига
 • Бундеслига
 • Серија А
 • Франција прва лига
 • Лига на Шампиони
 • Лига Европа
 • АФЦ
 • Копа Либертадорес
 • Копа Судамерикана

Услови и правила за користење

 • Понудата е валидна за сите нови и постоечки корисници
 • Понудата е валидна за сите натпревари уплатени пред почетокот на мечот
 • Понудата е валидна до 31 декември 2020 година

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*