Тикет на денот (недела, 22.11.2020)

тикет на денот

Денес веќе имаме фантастична понуда и веруваме дека направивме вистински избор со натпреварите за тикетот на денот.

Лидс – Арсенал – ГГ3+ @ 1.84 во 1xBet

Лидс после одличниот почеток некако како да навлезе во криза. Имено, овој тим на последните пет натпревари запиша само една победа, едно реми и дури три порази што навистина не е учинок кој може да не импресира. Арсенал од друга страна е за нијанса во подобра форма, но и тие се свесни дека да гостуваш кај Лидс не е мала работа. Овде очекуваме ефикасен натпревар и предлагаме ГГ3+ со квота 1.84 во 1xBet.

Анжер – Лион – 2/2 @ 2.60 во Bet365

Тимот на Анжер нема големи амбиции, па така може да кажеме дека со позицијата на средината на табелата се комплетно задоволни. Од друга страна Лион е во одлична форма, а веруваме дека таа форма ќе ја задржат и на овој натпревар, бидејќи имаат големи амбиции, поточно сакаат пласман во европските купови. Ние очекуваме доминација за гостите и предлагаме 2/2 со квота 2.60 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.78

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*