Тикет на денот (понеделник, 26.10.2020)

тикет на денот

Иако е понеделник, имаме доста натпревари кои може да ве привлечат да изиграте барем еден тикет. Ова е нашиот предлог за денес.

Барнли – Тотенхем – 2&3+ @ 2.34 во 1xBet

Неверојатен шок доживеаа фудбалерите на Тотенхем во претходното коло кога останаа без триумф во градското дерби против Вест Хем и покрај водството од 3-0. За жал тоа водство го прокоцкаа за 10-тина и се задоволија само со бод. Потоа изиграа одличен натпревар во рамките на Лига Европа каде што без поголеми проблеми славеа против Ласк. Барнли е во доста лоша серија, а најдобро за тоа зборуваат резултатите во последните четири натпревари каде што немаат победа. Наш предлог за овој дуел е 2&3+ со квота 2.34 во 1xBet.

Леверкузен – Аугсбург – ГГ4+ @ 2.88 во Bet365

Поради обврските на Леверкузен во Лига Европа овој натпревар се игра во малку несекојдневен термин. Фармацевтите во четири натпревари во Бундеслгиата постигнаа вкупно три гола, а само за 90 минути против Ница успеаа да постигнат дупло голови, а тоа докажува дека немаат проблем со ефикасноста. Аугсбург нема постигнато гол на двата претходни натпревари, но сме убедени дека сега ќе бидат ефикасни. Очекуваме ГГ4+ со квота 2.88 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 7.06

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*