Тикет на денот (недела, 25.10.2020)

тикет на денот

Денешниот ден изобилува со натпревари, а ние специјално за вас избравме супер дабл и ви го претставуваме во форма на тикет на денот.

Лион – Монако – ГГ3+ @ 1.98 во 1xBet

Лион оваа сезона не ја започна на најдобар начин, поточно не започна според очекувањата, па поради тоа се наоѓа на средината на табеалта. Од друг астрана и Монако има сличен учинок како нив  досега, но навистина е премногу рано да им судиме. Овде имаме дуел на две амбициозни екипи, па затоа решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Ние типуваме ГГ3+ во 1xBet со квота 1.98.

Парма – Специја – 1 @ 2.05 во Bet365

Парма искрено не разочара со досегашниот учинок во Серија А. Имено, овој клуб во четири изграни натпревари има запишано само една победа, а ако продолжат со ова темпо ќе станат фаворити за елиминација во Серија Б. Од друг астрана Специја има за нијанса подобар учинок, но по квалитет делува дека Парма се подобри, па затоа предлагаме 1 со квота 2.05 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.06

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*