Тикет на денот (недела, 18.10.2020)

тикет на денот

Неделата е дефиниција за огромна понуда за обложување, па и денес е така, а ова е нашиот предлог тикет.

Лил – Ленс – 1 @ 1.90 во 1xBet

Лил игра одлично откако е започнат шампионатот и во овие шест кола нема се уште пораз, а во тој временски рок запиша четири победи и две реми, па сосема заслужено се наоѓа на топ позициите на табелата. Од друга страна Ленс дефинитивно е најпријатното изненадување во досегашниот тек на првенството бидејќи во последните пет натпревари има запишано четири победи и едно реми. Сепак Лил има поквалитетен тим и очекуваме победа за нив. Коефициентот за 1 во 1xBet изнесува 1.90.

Специја – Фиорентина – 2/2 @ 2.60 во Bet365

Специја е еден од најголемите кандидати за елиминација во италијанската Серија Б. Тие во досегашните три кола запишаа два порази и една победа над Удинезе со убедливи 2-0. Фиорентина после одличниот старт врза два последователни порази, па сега време е да ја поправи таа грешка. Овде очекуваме максимална доминација на гостите и предлагаме 2/2 со квота 2.60 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.94

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*