Тикет на денот (среда, 09.09.2020)

Денес понудата не е голема, но ние ќе ви понудиме тикет со добар коефицинет.

Хонка – Илвес 1 @1.99 во 1xBet

После 12 одиграни кола Хонка се наоѓа на четвртото место на табелата. Целта на овој тим е да заврши во топ 6 и да игра во плеј-офот на крајот на сезоната. Тимот е во добра форма и минатото коло го запиша првиот пораз сезонава, па сигурно ќе сака брзо да се врати на победите. Од друга страна Илвес игра отворен фудбал постигнува, но и прима многу голови.Традицијата и квалитетот се на страната на домаќинот, па нашиот предлог е Тип 1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефицинет 1.99.

Гуангжу – Шензен 3+ @1.45 во Bet365

Гуангжу е прв на табелата после девет одиграни кола, па и оваа сезона е еден од главните фаворити за титулата. Тимот игра одлично, има само еден пораз и ретко губи бодови, особено на домашен терен. Шензен е на 5-то место на табелата, но нема пораз на последните четири меча, па очекуваме отворен натпревар со многу голови. Нашиот предлог е 3+ со квота 1.45 во bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*