Тикет на денот (недела, 09.08.2020)

тикет на денот

Денес понудата е повеќе од солидна, па ние со овој супер дабл ќе ви помогнеме при изборот на натпревари за тикет.

Варегем – Генк – 2 @ 1.97 во 1xBet

Варегем и минатата сезона, а и во контролните натпревари продолжи со својата ефикасност. Изигра неколку пријателски натпревари и слободно може да кажеме дека не импресионираше кој знае колку. Од друга страна Генк се покажа како стабилна екипа, па веруваме дека се спремни да го започнат првенството со победа. Наш предлог е 2 со квота 1.97 во 1xBet.

Фалкенбергс – Малме – 2/2 @ 2.05 во Bet365

Фалкенбергс конечно после подолг период запиша победа, но сепак се уште е во критичната зона и ќе им треба уште многу за да дојдат на стабилна позиција. Малме и покрај се доминира на теренот, па најверојатно ќе се борат за титулата во шведскиот шампионат. Овде очекуваме 2/2 со квота 2.05 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.04

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*