Тикет на денот (сабота, 08.08.2020)

тикет на денот

Денес имаме солидна понуда за кладење, па ние решивме да ви помогнеме околу составувањето на тикет. Ова е нашиот предлог тикет на денот.

Валеренга – Бодо/Глимт – 2 @ 1.80 во 1xBet

Домаќините започнаа одлично и се наоѓаат на делба на третото место на табелата заедно со тимот на Одд. Искрено немаат некоја кој знае каква форма, но сепак успеваат да се задржат на позициите кои следната сезона ќе ги одведат во Европа. За Бодо нема што да се зборува. Во 12 кола само еднаш ремизираше, а се останато е победа, па веруваме дека и на овој натпревар ќе победи. Наш предлог е 2 со квота 1.80 во 1xBet.

Клуб Бриж – Шарлерои – 1/1 @ 2.37 во Bet365

Клуб Бриж изигра неколку контролни натпревари за време на паузата и искрено запиша одлични резултати, но треба да напомнеме дека противниците не беа кој знае колку квалитетни. Пред неколку дена запишаа пораз и во Купот од Антверпен. Шарлерои нема посебни амбиции и нивната главна цел е да се обезбеди навремен опстанок. Овде предлагаме 1/1 со квота 2.37 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.27

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*