Тикет на денот (недела, 02.08.2020)

тикет на денот

И денес решивме да ви претставиме тикет со супер дабл кој има одлична квота, па се надеваме дека ќе биде добитен.

Жодино – БАТЕ – 2/2 @ 2.62 во 1xBet

Жодино игра солидно цела сезона, па после двата врзани порази запиша едно реми и една победа и сега заостанува 4 бода зад позициите кои водат во Европа. БАТЕ од друга страна има амбиции за титула, а игра доста непредвидливо, но овде сметаме дека ќе доминира на теренот. Наш предлог е 2/2 со квота 2.62 во 1xBet.

Селтик – Хамилтон – 1/1&3+ @ 1.80 во Bet365

Започнуваат и Шкотите, а најголемиот фаворит за титула, тимот на Селтик го пречекува Хамилтон. Селтик во изминатиот период изигра неколку контролни натпревари и не беа кој знае колку доминантни, но сепак во последно време се подобрија. Хамилтон од друга страна направи голема пауза, па овде очекуваме Селтик да доминира. Наш предлог е 1/1&3+ со квота 1.80 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.72

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*