Ќе има ли изненадување за OG за коефициент 2.62?

По вчерашниот добитен тип на денот, денеска ви нудиме уште еден предлог тип, кој би можел да донесе солидна заработка.

BIG – OG – 2 @ 2.62 во Bet365

Два фантастични тима во CS:GO, кои играат уште едно дерби за кое се очекува да биде исполнето со возбудувања. BIG бара одмазда за поразот од пред една недела, додека OG е во фантастична форма со пет победи на последните шест меча. Ние предлагаме 2 со коефициент 2.62 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*