ТИП НА ДЕНОТ: (02.07.2020,20:30) ВЕРДЕР – ХАЈДЕНХЕЈМ

ВЕРДЕР Е ПОКВАЛИТЕТЕН ТИМ

Германија, Плеј оф за Бундеслига, 02.07.2020: Вердер – Хајденхејм ТИП 1

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Вердер и Хајденхејм од рамките на германската Бундеслига. Вердер со многу среќа успеа да стигне до Плеј оф позицијата и сега преку уште два натпревари ќе мора да го бара спасот. Хајденхејм исто така имаше среќа, бидејќи Хамбургер беше поразен, па затоа и се најдоа на третата позиција. Наш предлог е 1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.48.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*