Бесплатни средства за обложување во живо во Bet365!

Денес продолжуваат натпреварите од второто коло од најјакото елитно фудбалско натпреварување, Лига на шампиони.

За денес најголемо дерби е дуелот помеѓу Тотенхем и Баерн Минхен кој ќе се игра во Англија. По тој повод, Bet365 нуди бесплатни средства за обложување за сите кои ќе се обложат пред да започне натпреварот.

Услови и правила за користење:

  • Понудата важи за сите постоечки корисници
  • Бесплатните кредити се во вредност од 100% на вашиот влог до најмногу 5, 10 или 25 евра (видете во понудата која ви пристигна на е-маил)
  • Бесплатните средства можете да ги искористите само во живо на натпреварот Toтенхем – Баерн Минхен.

НАПОМЕНА:

Сите кои се уште немате сметка во Bet365, можете да се регистрирате ТУКА и да ги користите овие фантастични промоции!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*