Што се уплаќа денес? (03.07.2019)

што се уплаќа денес

За денес уплатата ни нуди пријателски натпревар на кој има доста голема уплата, а исто така и распоредот е интересен.

Стразбур – Цирих – 1 @ 1.66

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 87.110 евра. За победа на Стразбур уплатени се 78.594 евра, за реми 7.655 евра, додека останатите 861 евро се уплатени за победа на Цирих.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*