Што се уплаќа денес? (19.06.2019)

што се уплаќа денес

Веќе по кој знае кој пат, вчера уплатата беше одличен и точен показател за исходот на натпреварот. Се надеваме дека и денес ќе продолже оваа победничка серија.

Шпанија У21 – Белгија У21 – 1 @ 1.61

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 8.680 евра. За победа на Шпанија уплатени се 7.016 евра, за реми 908 евра, додека останатите 756 евра се уплатени за победа на Белгија.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*