Што се уплаќа денес? (17.06.2019)

што се уплаќа денес

За денес уплатата ни нуди супер натпревар со супер коефициент, па се надеваме дека ќе биде одличен показател.

Германија У21 – Данска У21 – 1 @ 1.70

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 7.774 евра. За победа на Германија уплатени се 6.284 евра, за реми 885 евра, додека останатите 606 евра се уплатени за победа на Данска.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*