Што се уплаќа денес? (18.05.2019)

што се уплаќа денес

За денес во рамките на оваа наша омилена категорија ќе ви претставиме сингл натпревар со висока уплата и одличен коефициент.

Леванте – Атлетико Мадрид – 2 @ 1.87

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 165.105 евра. За победа на Леванте уплатени се 19.435 евра, за реми 9.121 евра, додека за победа на Атлетико Мадрид уплатата изнесува 136.550 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*