Што се уплаќа денес? (18.04.2019)

што се уплаќа денес

За денес во рамките на оваа категорија ќе ви претстаивме сингл натпревар на кој има висока уплата, а исто така и распоредот е доста интересен.

Валенсија – Виљареал – 1 @ 1.77

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 38.531 евро. За победа на домаќините уплатени се 30.212 евра, за реми 4.772 евра, додека за победа на Виљареал уплатата изнесува 3.547 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*