Што се уплаќа денес? (10.04.2019)

што се уплаќа денес

Денес продолжуваат натпреварите од ЛШ, а освен нив имаме и дуели од англиските пониски лиги. Во оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од Чемпионшип.

Бирмингем – Шефилд Јунајтед – 2 @ 2.26

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 17.640 евра. За победа на Бирмингем уплатени се 1.628 евра, за реми 2.055 евра, додека за победа на Шефилд уплатата изнесува 13.956 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*