Што се уплаќа денес? (09.04.2019)

што се уплаќа денес

Денес како што знаете продолжуваат натпреварите од ЛШ, па решивме да ви претставиме во оваа категорија натпревар токму од тоа натпреварување.

Тотенхем – Манчестер Сити – 2 @ 1.92

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 296.671 евра. За победа на Тотенхем уплатени се 43.172 евра, за реми 42.274 евра, додека за победа на Сити уплатата изнесува 211.225 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*