Што се уплаќа денес? (12.03.2019)

што се уплаќа денес

Кога станува збор за оваа категорија, ние може да се пофалиме повторно со добитна серија. За денес сингл со одличен коефициент и висока уплата …

Шефилд – Брентфорд – 1 @ 1.97

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 45.148 евра. За победа на домаќинтие уплатени се 33.226 евра, за реми 7.090 евра, додека за победа на гостите уплатата изнесува само 4.832 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*