Што се уплаќа денес? (11.03.2019)

што се уплаќа денес

Вчера во оваа категорија бевме добитни, односно уплатата беше одличен показател за исходот на дуелот Ваљадолид – Реал Мадрид. За денеска повторно сингл со одличен коефициент.

Ст. Мирен – Килмарнок – 2 @ 1.97

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 9.922 евра. За победа на Ст. Мирен уплатени се 1.914 евра, за реми 1.353 евра, додека за победа на Килмарнок уплатата изнесува 6.655 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*