Тикет за храбри (вторник, 19.06. 2018)

Покрај стандардниот „тикет на денот“, нашата редакција и денес ќе ви понуди предлог тикет за љубителите на поголеми коефициенти.

Колумбија – Јапонија X-1 @4.40 во Coinbet24

Колумбија е фаворит во Групата Х и на Мундијалот доаѓа во добра форма, има само еден пораз на последните 7 меча. Целта на Јапонија е пласман во следната фаза, но нивната форма е загрижувачка. Јапонија има само една победа на последните 7 меча, притоа во пет натпревари запиша четири порази. Колумбија има поквалитетен тим и веруваме дека ќе ги освои трите бода, но на полувреме ќе биде реми.

Русија – Египет 2 и 2+ @6.00 во 1xBet

Русија одлично го започна шампионатот, додека Египет беше поразен од фаворитот Уругвај. Ова е најважниот меч за двете репрезентации. „Фараоните“ имаат поквалитетен тим и ќе направат се за да победат бидејќи во спротивно ќе ги спакуваат куферите. На овој меч се враќа Салах, па веруваме дека Египет ќе ги освои трите бода, притоа на натпреварот ќе има најмалку два гола.

Вкупен коефициент на тикетот 26.4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*