Што се уплаќа денес? (04.07.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата ќе ни бидат одличен показател денес и дека благодарение на тоа ќе наплатиме супер квота.

Од 00:00 во рамките на бразилската Серија А ќе се сретнат екипите на Баиа и Хувентуд.
Баиа во последните пет натпревари запиша две победи, едно реми и два порази., додека Хувентуд во истиот временски период оствари две победи и три порази.

Баиа – Хувентуд – 1 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.293 евра. За победа на Баиа уплатени се 62.398 евра, за реми 10.495 евра, додека останатите 19.400 евра се уплатени за победа на Хувентуд.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*