Што се уплаќа денес? (25.06.2024)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата вчера ни донесе добивка, па веруваме дека ќе продолжиме и денес со истото темпо.

Од 21:00 во рамките на ЕУРО 2024 се сретнуваат селекциите на Англија и Словенија.

Англичаните досега собраа 4 бода преку една победа и едно реми, додека Словенците имаат два бода бидејќи два пати ремизираа.

Англија – Словенија – 1 @ 1.40

Почетната вредност за победа на Англија беше 172.395 евра. За победа на Англија уплатени се 111.945 евра, за реми 35.595 евра, додека останатите 24.855 евра се уплатени за победа на Словенија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*