Што се уплаќа денес? (19.12.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на информациите за уплатата досега многу пати сме биле добитни, па веруваме дека и денешниот ден ќе биде еден од успешните.

Од 18:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Вердер и Лајпциг.
Вердер е на 14-то место со вкупно 15 бода кои ги имаат освоено преку 4 победи, 3 реми и 8 порази, додека Лајпциг е на 3-та позиција со вкупно 32 бода.

Вердер – Лајпциг – 2 @ 1.57

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 149.192 евра. За победа на Вердер уплатени се 14.594 евра, за реми 25.102 евра, додека останатите 109.496 евра се уплатени за победа на Лајпциг.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*