Што се уплаќа денес? (03.06.203)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата и денес ќе ни бидат точен показател, па благодарение на тоа ќе наплатиме одлична квота.

Од 20:30 во рамките на белгиската Жупиле про лига – група Лига на конференции се сретнуват екипите на Гент и Стандард.

Гент веќе обезбеди пласман во квалификациите за конференциската лига и има солидна предност на 5-то место. Стандард е на 8-та позиција со вкупно 30 бода и откако е поделена лигата немаат победа, поточно запишаа 0 победи, 2 реми и 3 порази.

Гент – Стандард – 1 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 109.329 евра. За победа на Гент уплатени се 88.489 евра, за реми 10.302 евра, додека останатите 10.538 евра се уплатени за победа на Стандард.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*