Што се уплаќа денес? (28.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

И самите сме сведоци колку често информациите за уплатата на одреден натпревар не носат до добивка, па веруваме дека и денес ќе продолжеме со истото темпо.

Во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Барселона и Мајорка.

Барса е веќе новиот шампион во Ла Лига и титулата повеќе никој не може да им ја земе и покрај тоа што сезоната не е завршена. За противник го имаат тимот на Мајорка, кој се наоѓа на на срединта на табеалта и нема никакви грижи околу опстанокот.

Барселона – Мајорка – 1 @ 1.55

Вкупната уплта на овој натпревар изнесува 119.232 евра. За победа на Барселона уплатени се 89.329 евра, за реми 10.990 евра, додека останатите 18.913 евра се уплатени за победа на Мајорка.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*