Супер понуда во 22Bet: Бонус 100% до 7500 денари на првиот депозит!

Обложувалницата на 22Bet благодарение на високите квоти и широкиот спектар на игри важи за една од подобрите обложувалници на интернет просторот.

Во моментов имаат активна промоција која дефинитивно не смее да се игнорира. Таа е наменета за сите новорегистрирани корисници, поточно за сите корисници кои ќе направат депозит за прв пат.

Станува збор за бонус во вредност од 100% до 7500 денари на првиот депозит.

Се што треба да направите е:

  • Да се регистрирате ТУКА
  • Да направите депозит од најмалку 60 денари

Услови и правила за користење

  • Бонусот е наменет само за нови корисници
  • Бонусот се активира само на првиот депозит
  • Максималниот износ на бонусот е 7500 денари
  • Минималниот квалификуван депозит е 60 денари
  • Условите за бонусот мора да се искористат во наредните 7 дена
  • Целосните правила и услови може да ги прочитате на сајтот на 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*