Предвремена исплата во Bet365 за одредени лиги

Како што и сами знаете, лидер во онлајн обложувањето е обложувалницата на Bet365. Таа важи за една од најсериозните кладилници и секогаш смислува нови фантастични промоции.

Овој пат, Bet365 нуди одлична можност за играчите кои се обложуваат на топ лигите, а станува збор за предвремена исплата.

Имено, доколку се обложите пред почетокот на натпреварот и изиграниот тим заводи со два гола разлика, автоматски вашиот сингл или комбо облог ви се потврдува како добитен без разлика во која минута е натпреварот или како ќе заврши после тој резултат.

Оваа понуда важи за следните лиги:

 • Англија – Премиер лига
 • Англија – Чемпионшип
 • Англија – Лига 1
 • Англија – Лига 2
 • Англија – ФА КУП
 • АНглија – ЕФЛ Куп
 • Шкотска – Премиер лига
 • Шпанија – Ла Лига
 • Германија – Бундеслига
 • Италија – Серија А
 • Франција – Лига 1
 • Лига на шампиони
 • Лига Европа
 • АФЦ Лига на шампиони
 • Копа Либертадорес
 • Копа Судамерикана

Услови и правила за користење

 • Понудата е валидна за нови и постоечки корисници
 • Понудата е валидна до 31.12.2021
 • Понудата може да биде прекината без однапред направена најава
 • Понудата важи за сингл и комбо облози изиграни на конечен исход пред почетокот на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*