Тикет на денот (недела, 08.08.2021)

тикет на денот

Оваа недела е малку поразлична за ралзика од минатите неколку бидејќи понудата е далеку побогата. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Мец – Лил – 2/2 @ 2.75 во 22Bet

Мец во контролниот перид изигра неколку натпревари и да бидеме искрени прикажа солидна игра и добри резултати. Сепак Лил во овој натпревар влегува со одлично расположение бидејќи пред само една недела успеа да го победи ПСЖ во рамките на Супер купот. Лил и оваа година има големи амбиции, па сега имаат идеална прилика за победа. Мец нема кој знае какви цели, освен да обезбедат навремен опстанок во француската елитна лига. Наш предлог е 2/2 со квота 2.75 во 22Bet.

Андерлехт – Сеаринг – 1/1 @ 2.00 во Bet365

Андерлехт веќе неколку сезони не игра како што треба, поточно не ги исполнува очекувањата и воопшто не личи на тимот од пред неколку години кога убедливо беше на лидерската позиција уште во првиот дел од сезоната. Сеаринг се пласираа во елитата оваа година и самиот пласман тука за нив е голем успех. Овде очекуваме Андерлехт да ја запише првата победа во новата сезона и предлагаме 1/1 со квота 2.00 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*