ТИП НА ДЕНОТ: (28.07.2021,20:45) МИЛТОН – ТОТЕНХЕМ

РАЗЛИКА ВО КВАЛИТЕТ

Меѓународен, Пријателски, 28.07.2021: Милтон – Тотенхем ТИП 2

Резултат: 1-3

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Милтон и Тотенхем од рамките на пријателските дуели. Милтон изигра два контролни натпревари во изминатиот период и запиша една победа и еден пораз, но мора да нагласиме дека противниците и не беа кој знае колку сериозни. Од друга страна Тотенхем запиша победа против Колчестер и реми против Лејтон, па сега овде очекуваме да изигра уште еден фантастичен дуел. Според квалитетот на тимот, Тотенхем е во огромна предност, па очекуваме лесна победа за Тотенхем. Наш предлог за овој дуел е 2, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 1.47.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*