ТИП НА ДЕНОТ: (10.04.2021,21:00) БАЕРН МИНХЕН – УНИОН БЕРЛИН

БАВАРЦИТЕ СЕ ОГРОМНИ ФАВОРИТИ

Германија, Бундеслига, 10.04.2021: Баерн Минхен – Унион Берлин ТИП 1

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Унион Берлин од рамките на германската Бундеслига. Баерн Минхен во последното коло од Бундеслигата оствари многу важна победа и го победи Лајпциг, па си создаде комотна атмосфера на лидерската позиција. Унион Берлин од друга страна не е во баш најдобра форма и искрено не може многу да се надева на бодови против Баерн Минхен. Наш предлог е 1, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 1.47.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*