Bet365 топ понуда: Бесплатни 25 евра за обложување на вечерашниот натпревар!

Обложувалницата на Bet365 важи за една од најдобрите обложувалници во светот кои постојат на интернет.

Таму секогаш добивате врвна услуга, одлични понуди, но и специјални промоции како што е оваа за денес.

Станува збор за бесплатни средства кои се наменети за обложување во живо на вечерашниот натпревар помеѓу Барселона и ПСЖ. Се што треба да направите е да се обложите на дуелот пред неговото започнување, а потоа ќе добиете 100% бонус за кладење во живо на истиот натпревар, но најмногу до 25 евра.

Услови и правила за користење

  • Бесплатните средства се наменети за обложување во живо на натпреварот Барселона – ПСЖ
  • Сите корисници кои ја добиле оваа понуда се квалификувани
  • Максималниот износ кој може да го добиете како бонус е 25 евра
  • Евентуалната добивка со бонус кредитите не подлежи на никаков обрт

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*