ТИП НА ДЕНОТ: (05.12.2020,21:00) ЧЕЛЗИ – ЛИДС

ЧЕЛЗИ Е ФАВОРИТ

Англија, Премиер лига, 05.12.2020: Челзи – Лидс ТИП 1

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Челзи и Лидс од рамките на англиската Премиер лига. Челзи оваа година игра одлично во рамките на сите натпреварувања, па досега сезоната може да ја прогласат за успешна. Од друга страна Лидс направи многу изненадувачки резултати, но овде тешко дека ќе успеат да земат бодови. Наш предлог е 1, а тоа може да го изиграте во 22Bet со коефициент од 1.58.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*